OFERTA

ZBIERANIE INFORMACJI

Przed przystąpieniem do projektowanie, zbieram wszelkie niezbędne informacje podczas spotkania z klientem: preferencje co do stylu, kolorystyki, dodatków czy też życzeń specjalnych. Omawiamy możliwości projektowe na miejscu, kształtując wstępną koncepcję wnętrza.

PRACA KONCEPCYJNA

Na podstawie zebranych notatek przygotowuję projekt funkcjonalny wnętrza. Planuję ściany działowe, podstawowe funkcje pomieszczeń. Przygotowuję rozmieszczenie oświetlenia.

DOKUMENTACJA TECHNICZNA I WIZUALIZACJE

Kolejnym etapem, najbardziej wyczekiwanym przez klientów są wizualizacje wnętrza. Wybrana wersja pomieszczenia jest projektowana na wizualizacjach, na których są proponowane, kolory, okładziny ścienne i podłogowe, meble, dodatki i wszystko to co stworzy nam klimat pomieszczeń. Następnie opracowuję niezbędne rysunki techniczne układu płytek, podłóg, czy mebli na zamówienie. Do zakończonego projektu przygotowuję specyfikację użytych materiałów i mebli, aby mogli je Państwo bez problemu znaleźć i kupić.

NADZÓR

Nadzór budowlany do dodatkowa opcja i nie każdy musi się na niego decydować, jednak warto go rozważyć. Dzięki nadzorowi będą Państwo mieli pewność, że fachowiec wykończy wnętrze dokładnie tak jak było ono zaprojektowane. Nic nie umknie mojemu oku 🙂