O mnie

Magdalena Marszałek Architekt wnętrz Radom

Swoje doświadczenie zdobywałam przez wiele lat pracy nad projektami. Uczyłam się w Radomiu, Łodzi oraz we Francji.

Swoją pracownię prowadzę od 2013 roku, w tym czasie zdobyłam doświadczenie na wielu polach projektowania i aranżacji wnętrz. Projektowanie wnętrz stało się moją pasją, a zarazem pracą. Główne usługi, które świadczy moja firma to projektowanie wnętrz mieszkalnych dopasowanych do potrzeb moich klientów.

Projektując wnętrza, zawsze skupiam się głównie na kliencie.

Stale się szkolę i dokształcam, aby być na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Nie jestem w stanie wiedzieć wszystkiego, ale jeżeli czegoś nie wiem, o co zapytasz, to z całą pewnością wrócę ze sprawdzoną odpowiedzią.

Jako architekt wnętrz, czuję się dobrze w stylu Modern Classic, Nowoczesnym, Klasycznym, Eklektycznym i Minimalistycznym.

Nie bój się pytać, potem będzie tylko się nam lepiej współpracować!

Tworzę projekty profesjonalne oparte o inwentaryzację i budżet klienta.

Jako biuro projektowe w Radomiu, specjalizuję się opracowywaniem kompleksowych projektów wnętrz.

Pracę z klientem zaczynam od poznania dokładnych potrzeb klienta oraz jego oczekiwań względem projektu i naszej współpracy. W ramach kompleksowego projektu wnętrz otrzymujesz projekt funkcjonalny pomieszczeń, projekt koncepcyjny, wizualizacje, dokumentację techniczną dla fachowców a przede wszystkim niepowtarzalne wnętrze z wyjątkowym designem.

Pracuję na budżecie klienta. Opracowuję szczegółowy kosztorys oraz listę zakupów dla klienta.

Wnętrza wychodzące spod mojej ręki są wnętrzami dla osób, które budują dom na lata, lub zakupiły docelowe mieszkanie na długi czas. Jeżeli szukasz projektanta wnętrz w Radomiu lub okolicach, chcesz skorzystać z usług jednego z 10 najlepszych architektów na radomskim rynku, skontaktuj się ze mną. Otrzymasz wycenę i opis zakresu usług.

Jako studio projektowania wnętrz Marszałek Architekt gwarantuję Ci piękne wnętrza, profesjonalizm, dokładność, indywidualne podejście, realizację projektu bez problemów na budowie. Jako inwestor otrzymasz ode mnie doświadczenie w branży i kontakt do ekipy remontowej.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Zaufaj mi i zadzwoń.

Architekt Magdalena Marszałek

Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy e-book!

Zapisz się do newslettera i otrzymaj darmowy e-book z idealnymi produktami wystroju wnętrz!

* Zapisując się do naszego newslettera, akceptujesz naszą Politykę Prywatności