Nowoczesny projekt domu na Pawiej

140 m2

NOWOCZESNOŚĆ we wnętrzach nie musi być szara i nudna. To wnętrza sprawia, że chce się w nim wypoczywać. Nowoczesny projekt domu to materiały wysokiej klasy takie jak stonowana i spójna kolorystyka nadaje całemu wnętrzu klasy.Całość domu została utrzymana w jasnych kolorach: bielach, beżach i różnych tonacjach miedzi i różu.

Nawet ściana telewizyjna, pomimo że jest utrzymana w tej samej tonacji kolorystycznej co całe wnętrze, ma inną fakturę i wprowadza do salonu więcej światła i elegancji.

Część wypoczynkowa w salonie to bardzo ważna strefa. Należy dokładnie zastanowić się, jaką ma pełnić funkcję. W tym nowoczesnym projekcie domu mamy dwie niezależne kanapy, które dają dużo miejsca do wypoczynku.

W centralnym punkcie części dziennej znajduje się również duży stół z krzesłami. Kuchnia została zaprojektowana w delikatnym różowym kolorze, który pojawia się w całym domu. W kuchni znajduje się ukryte przejście w zabudowie meblowej do spiżarki.

Sypialnia gościnna została utrzymana w stylu nowoczesnym i klasycznym. Delikatne, stonowane kolory, nie przytłaczają tego wnętrza i pozwolą gościom wypocząć.

Zarówno łazienka główna jak i wc zostały utrzymane w kolorystyce bieli, naturalnego drewna i dodatków w postaci miedzianych baterii. Całość dzięki temu nabiera ogromnej elegancji i klasy.

Nowoczesny projekt domu powinien być przede wszystkim funkcjonalny.

Chcesz zobaczyć więcej inspiracji, zajrzyj tutaj

Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie realizacje i projektu odwiedź moje portfolio.